Opony TORUS :: Nowości i aktualności branżowe:

Ogumienie do maszyn leśnych. Wraz z rozwojem nowych technologii w produkcji maszyn leśnych rosną również wymagania w stosunku do ogumienia. Sprzęt i narzędzia do pracy w lesie są coraz droższe, ale i coraz wydajniejsze i mniej awaryjne (przynajmniej w teorii). Producenci opon do maszyn leśnych stoją przed niełatwym zadaniem stworzenia opon, które zapewnią maksymalną bezawaryjność, dobrą trakcją i (...)
Dobór i utrzymywanie odpowiedniego ciśnienia w oponach wielkogabarytowych. Jest to problematyka, którą powinien opanować każdy doradca klienta czy też przedstawiciel handlowy zajmujący się ogumieniem przemysłowym. Kwestia tylko z pozoru jest łatwa – w każdym katalogu technicznym producenta podane są wartości ciśnień i obciążeń, czasem możemy spotkać również tabele prędkości. Jak należy czytać te liczby to już zupełnie odrębna kwestia. Na co (...)
Na ile dobór ogumienia ma wpływ na koszty eksploatacji pojazdów i maszyn? Prawidłowy dobór opon do warunków pracy maszyn ma ogromny wpływ na koszty eksploatacji ogumienia, ale paradoksalnie dość niewielki wpływ na całościowe koszty użytkowania pojazdów przemysłowych.
Ocena efektywności użytkowania azotu w oponach przemysłowych. Od wielu lat użytkownicy samochodów osobowych i ciężarowych mają możliwość wypełnienia swoich opon azotem. W większości punktów serwisowych w Polsce można za niewielką odpłatą zlecić napompowanie kół azotem zamiast powietrzem. Taki zabieg ma niezaprzeczalne zalety i większości użytkowników nie trzeba już do tego przekonywać.
20-lecie naszej Głównej Księgowej PLAN 20-LETNI WYKONANY! Nasza Główna Księgowa w tym roku obchodziła 20-lecie pracy w firmie TORUS Jeleń i Nowakowski sp.j.
Czym powinno charakteryzować się ogumienie do maszyn i urządzeń komunalnych? Właściwy dobór ogumienia do warunków pracy maszyny to jeden z najistotniejszych aspektów pracy doradcy techniczno-handlowego zajmującego się oponami wielkogabarytowymi.
Dobór ogumienia przemysłowego. Prawidłowy dobór ogumienia do warunków pracy maszyny skutkuje możliwie najbardziej efektywną eksploatacją, pozwalającą w pełni wykorzystać wszystkie zalety opony.
Spotkanie Noworoczne Tradycją już jest, że co roku nasza firma organizuje spotkanie noworoczne. Czas podsumowań i nowych planów. W związku z tym informujemy Państwa, że jutro tj. 10.01.2020r biuro oraz serwis czynne są dla Państwa do godziny 14:00. Pozdrawiamy, Torus Jeleń i Nowakowski sp.j.
Jak zabezpieczyć opony przed przebiciami? Użytkownicy maszyn ogumionych od zawsze borykają się z problemem awarii związanych z przebiciami opon. Nawet najmocniejsze, najdroższe opony mogą zostać przebite, a niewielkie uszkodzenie może doprowadzić do przymusowego przestoju, co generuje spore koszty.
Inwentaryzacja Drodzy Klienci Chcielibyśmy Państwa poinformować, że w dniu jutrzejszym tj. 3.01.2020r. firma będzie zamknięta z powodu inwentaryzacji. Zapraszamy Państwa do nas we wtorek 7.01.2020. Pozdrawiamy, Torus Jeleń i Nowakowski sp. j. #toruskrakow #inwentaryzacja #zamknięte
1 2 3 4 5 6 7 8  Następna »

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga