Opony TORUS :: Nowości i aktualności branżowe:

Autopromotec Bolonia 2019 W maju gościliśmy również na Międzynarodowych targach w Bolonii.Wystawy prezentowane były przez firmy z całego świata więc i nas nie mogło tam zabraknąć.Branża transportowa to nie tylko opony czy towar!To technologia,a co za tym idzie ....przyjemność. Do innej strony Bolonii również przyjemnej zapraszamy do naszej galerii.
Targi Autostrada-Polska 2019 XXV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego Autostrada 2019 zakończone!W tym roku towarzyszyła nam firma Trelleborg.Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
Akcja Promocyjna MICHELIN COMPACT LINE 2019 Posiadasz koparkę, koparko-ładowarkę, podnośnik teleskopowy lub kompaktową ładowarkę? Od 1 lutego do 30 czerwca 2019 roku za zakup 2 opon Michelin z z gamy Compact Line możesz zyskać do 200 zł. Wejdź i sprawdź jak to zrobić! Michelin - pewność osiągów, gwarancja zysku.
BF Goodgrich Crane Control (445/95R25; 16.00R25) - nowość ! Od niedawna w najnowszym asortymencie naszej firmy mamy dostępną oponę do żurawi samojezdnych marki BF Goodrich. Crane Control to innowacyjny model koncernu Michelin.
Nowość w Torusie! Sprawdź ContiPressureCheck Dla użytkowników maszyn budowlanych, przeładunkowych oraz samochodów ciężarowych proponujemy system służący do kontrolowania ciśnienia i temperatury w oponach. Chcesz zaoszczędzić na wymianie opon? Zapoznaj się z naszą propozycją.
Autostrada-Polska & MASZBUD & ROTRA 2018 Zapraszamy do obejrzenia naszego stoiska podczas tegorocznych targów Autostrada-Polska.
Targi Autostrada-Polska 2018 zakończone! Dobiegły końca XXIV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska. Naszym współwystawcą była firma Triangle. Dziękujemy za wizyty na naszym stoisku.
Nagroda jubileuszowa dla Torusa Firma Torus ma za sobą już 25 lat działalności! Z tej okazji podczas oficjalnej gali Targów Autostrada-Polska w Kielcach wyróżniono nas nagrodą jubileuszową. Dziękujemy Targom Kielce za pamięć i docenienie naszej pracy.
Opony do ciągników rolniczych w super cenie! Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty na opony rolnicze grupy MICHELIN.
 Nowe oblicze chińskich opon Pojęcie produktów „Made in China” kojarzy nam się jednoznacznie. Tanie, słabe, wadliwe. W większości przypadków są to właściwe określenia. Coraz częściej jednak udaje się spotkać chińskie produkty, które jakością nie odbiegają od towarów zachodnich.
1 2 3 4 5 6 7  Następna »

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga