welcome to high quality 1:1 omega replica watch.each one rolex swiss patek philippe 3450 is offered the spirit of high quality.
https://www.traditionrolex.com/42
OPONY Torus - opony przemyslowe, do wózków widłowych, przemysłowych i wielkogabarytowych - Kraków Torus

Opony TORUS :: O Firmie

Sprzedaż opon – O nas

Każdy przedsiębiorca dokładnie pamięta datę rozpoczęcia działalności swojej firmy. My również dobrze pamiętamy, kiedy rozpoczęliśmy naszą przygodę ze sprzedażą opon. W naszym przypadku był to rok 1993, rok pod wieloma względami przełomowy. Właśnie wtedy na ulicy Dobrego Pasterza w Krakowie narodził się Torus, rodzinne przedsiębiorstwo założone z pasji bezpośrednio związanej z oponami.

W początkowym okresie działalności i rozwoju, skupiliśmy się głównie na dystrybucji importowanych z Rosji i Białorusi opon ciężarowych. W związku z dużym deficytem tego typu ogumienia na rynku, firma notowała intensywny wzrost sprzedaży, zdobywając dzięki temu coraz szersze grono klientów.
Kolejne lata przyniosły dalszy rozwój przedsiębiorstwa, na który główny wpływ miała postępująca transformacja gospodarcza Polski. Właśnie wtedy, wraz z coraz liczniej sprowadzanym zza granicy kołowym sprzętem górniczym, deficytowym towarem na rynku stały się przemysłowe wielkogabarytowe opony OTR. Nasza firma jako jedna z pierwszych w Polsce, w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników tego typu maszyn, zaczęła sprowadzać z Białorusi diagonalne opony przemysłowe Belshina.

Następnym krokiem na drodze do budowy marki TORUS było nawiązanie współpracy z największymi światowymi i krajowymi producentami opon wielkogabarytowych takimi jak Michelin, Bridgestone, Goodyear, Stomil czy Continental.

Lata kooperacji z liczącymi się wytwórcami ogumienia, oraz krajowymi użytkownikami opon z branż: cementowej, górniczej, budowlanej, hutniczej i drogowej ugruntowały naszą pozycję lidera rynku opon przemysłowych, które aktualnie stanowią trzon naszej działalności.

Obserwując nasze logo, można ulec przeświadczeniu, że zajmujemy się tylko i wyłącznie oponami wielkogabarytowymi. W końcu hasło przewodnie OTR TYRE SPECIALIST (Specjalista Do Spraw Opon OTR) kojarzy się jednoznacznie. Nic bardziej mylnego.

W myśl sentencji Antoine'a de Saint Exupéry:

"Kto się przestaje rozwijać, umiera."

Cały czas powiększamy ofertę, wzbogacając ją o nowe produkty lub usługi - nie tylko związane z OTR'em. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaopatrzyć w odpowiednie ogumienie praktycznie każdy pojazd poruszający się na kołach.

Pełny katalog naszych produktów i usług znajduje się w menu po lewej stronie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z jego zawartością.

linc
cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga
https://www.traditionrolex.com/42