full collection of men's and ladies' hbbv6factoryrolex.com to buy online.swiss luxury best replica rolex air king 14010 2 to sell. najlepsze Waporyzator Przenośny na suche ziele
https://www.traditionrolex.com/42
OPONY Torus - opony przemyslowe, do wózków widłowych, przemysłowych i wielkogabarytowych - Kraków Torus

Opony TORUS :: Historia firmy

2017-2019

Czas płynie bardzo szybko gdy pracuje się intensywnie. Szkolenia, konferencje, targi. Świętowaliśmy 25-lecie firmy. Wraz z rozwojem stawialiśmy sobie nowe cele. Jednym z nich było "być bliżej klientów indywidualnych". Dlatego zawiązaliśmy współpracę m. in. z firmą Oponeo oraz Sklepopon oraz został wyremontowany serwis opon osobowych w Krakowie.

 

2016

W lutym p. Halinka - nasza główna księgowa - obchodziła 20 lecie pracy w naszej firmie. Nie zwalniając tempa wzięliśmy udział w różnych targach m. in. Autostrada-Polska, BAUMA, a takża XXIII Sympozjum Kruszywa Cement Wapno.

  


2015

Cały rok był intensywny. Braliśmy udział w wielu targach m. in. Agrotech, Las-Expo, Autostrada Polska, Opolagra. Przeszliśmy szkolenie z naprawy opon w technologii Tip-Top. Aby ciągle się rozwijać zainwestowaliśmy w prasę oraz uruchomiliśmy serwis mobilny w oddziale w Kielcach.

  

2014

Maj przyniósł kolejne zmiany - otwarliśmy trzeci nasz Oddział w Polsce. Po Krakowie i Strzegomiu przyszedł czas na Kielce. Nowy oddział to również nowy, piąty już serwis mobilny. Od teraz naszym Klientom ze świętokrzyskiego możemy zaoferować jeszcze szybszy dojazd.
Zmianie uległa też nazwa samej firmy - od teraz P.H. Torus M. Jeleń sp. j. to: TORUS Jeleń i Nowakowski Spółka Jawna
W tym roku otrzymaliśmy również nominację do największego w Polsce konkursu, którego celem jest promowanie jakości i wysokich standardów w działalności gospodarczej - JAKOŚĆ ROKU 2014.


2013

Firma w czerwcu świętowała 20-lecie działalności. Do Krakowa zaprosiliśmy ponad 100 osób - naszych przyjaciół, klientów i partnerów biznesowych z całej Polski. Był czas na oficjalne wystąpienie właścicieli Torusa, sentymentalną podróż w historię naszej firmy dzięki prezentacji przedstawionej przez dyrektora handlowego jak i na zabawę przy dobrej muzyce przeplatanej występami zaproszonych na wieczór gwiazd...W dalszym ciągu stawiamy na rozwój!


2012

W końcu się udało! Hala o powierzchni 600 m2 z pomieszczeniami biurowymi i serwisowymi opon osobowych, ciężarowych i wszelkich przemysłowych wraz z naprawą opon wielkogabarytowych - powstała na zakupionej - hektarowej działce przy międzynarodowej trasie nr 5 - obwodnicy Strzegomia
Huczne otwarcie Oddziału na terenie nowej lokalizacji odbyło się we wrześniu, zdjęcia można obejrzeć TUTAJ.


2009 - 2011

Po kryzysie, który nawiedził Polskę w latach 2009 - 2010, nastąpił dla nas rekordowy pod względem sprzedaży rok 2011. Firma zamiast zwalniać pracowników, powiększyła kadrę. Powzięte zostały także pewne inwestycje, których rezultatem będzie otwarcie w 2012 roku nowej siedziby oddziału w Strzegomiu.


2008

W 2008 roku nastąpiło przeniesienie siedziby firmy z ul. Dobrego Pasterza na ul. Powstańców 127. Zmianie uległo również logo przedsiębiorstwa, które uzyskało aktualny wizerunek.

   

2006

Rok 2006 to okres wielu zmian. W Strzegomiu na Dolnym Śląsku powstaje drugi oddział Torusa, rozszerzając tym samym działalność sprzedażowo - usługową firmy na większy obszar kraju.
W maju, w celu zaprezentowania się szerszemu gronu klientów, firma zadebiutowała na targach
Autostrada Polska w Kielcach. Od tamtego czasu, jesteśmy stałym gościem na Autostradzie, wystawiając się z różnymi partnerami handlowymi takimi jak Bridgestone, Michelin czy Marangoni.
Z kolei w sierpniu po serii audytów Torus otrzymuje
certyfikat ISO 9001:2008, dający gwarancję jakości obsługi na najwyższym poziomie.1999

Dzięki nawiązaniu współpracy z największymi światowymi producentami opon, firmami Bridgestone i Michelin, Torus wzbogacił swoją ofertę o radialne ogumienie wielkogabarytowe klasy premium. Sama sprzedaż przestała wystarczać, dlatego jako jedni z pierwszych w Polsce uruchomiliśmy mobilny serwis opon przemysłowych, umożliwiający nam montaż ogumienia w miejscu pracy sprzętu. Działalność usługową wzbogacił nowo otwarty stacjonarny serwis opon do wózków widłowych - pneumatycznych, jak i superelastycznych.


1995

Intensywny rozwój firmy doprowadził do rozszerzenia działalności sprzedażowej o stacjonarny serwis osobowy, dzięki któremu mogliśmy wykonywać usługi oponiarskie. W tym okresie poczyniliśmy również pierwsze kroki w kierunku branży opon OTR. Wraz z coraz częstszymi zapytaniami klientów, dotyczącymi właśnie tego typu ogumienia, firma zaczęła importować z Białorusi diagonalne opony przemysłowe marki Belshina. Decyzja ta okazała się strzałem w dziesiątkę. 


1993

Początek lat 90 XX w. charakteryzował się ponadprzeciętnym popytem na opony ciężarowe. Wynikało to z dużego deficytu tego typu ogumienia na rynku, który był następstwem intensywnych przemian gospodarczych w Polsce. Sytuacja ta skłoniła Mariana Jelenia i Wojciecha Nowakowskiego do założenia przedsiębiorstwa specjalizującego się właśnie w sprzedaży opon. Uruchomione przy ul. Dobrego Pasterza 120 w Krakowie P.H. Torus w początkowej fazie istnienia zajmowało się głównie dystrybucją importowanych z Rosji i Białorusi opon ciężarowych, a także osobowych rodzimej produkcji.


linc
cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga
https://www.traditionrolex.com/42