https://www.traditionrolex.com/42
OPONY Torus - opony przemyslowe, do wózków widłowych, przemysłowych i wielkogabarytowych - Kraków Torus

Opony TORUS :: Serwis opon przemysłowych do wózków widłowych

Serwis opon przemysłowych do wózków widłowych

Jeśli potrzebujesz naprawy bądź wymiany ogumienia, skorzystaj z naszego serwisu opon przemysłowych dla wózków widłowych. Zagwarantujemy Ci kompleksową pomoc w wykonaniu profesjonalistów, specjalizujących się w świadczeniu naprawie ogumienia do widłaków

Wybór odpowiednich opon do wózka widłowego ma niezwykłe znacznie dla funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz wygody pracy. Ma to również duże znacznie dla kosztów eksploatacji maszyny. Źle dopasowane opony nie tylko będą się szybciej zużywać, ale również mogą doprowadzić do uszkodzenia widłaka. Zakupując u nas opony, możesz liczyć na to, że polecimy Ci model zgodny z Twoim zapotrzebowaniem. Nie wyczerpuje to jednak naszych usług. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że nawet wysokie jakości opony z czasem zaczną ulegać zużyciu lub też mogą zostać uszkodzone w wyniku trudnego do przewidzenia wypadku. Dlatego naszym klientom zapewniamy usługi wulkanizacyjne na najwyższym poziomie w wykonaniu zespołu wysoko wykwalifikowanych serwisantów.
Oferujemy klientom kompleksowe usługi wulkanizacyjne, w ramach których wykonujemy prace takie jak: montaż, demontaż oraz naprawy ogumienia przemysłowego do wózków widłowych
Wszystkie zakupione u nas opony do wózków widłowych jesteśmy w stanie zamontować oraz serwisować bezpośrednio w miejscu pracy wózkaNasz mobilny serwis przystosowany jest do obsługi opon pneumatycznych oraz superelastycznych o średnicach do 20".

Dodatkowo wymiany opon wózkowych prowadzimy w serwisach stacjonarnych przy użyciu pras hydraulicznych.

W celu kompleksowej obsługi naszych klientów oferujemy także usługi pogłębiania bieżnika opon superelastycznych oraz prowadzimy sprzedaż różnego rodzaju akcesoriów takich jak:
  • dętki,
  • ochraniacze,
  • felgi,
  • pierścienie. 
Zachęcamy również do zapoznania się z aktualnie obowiązującymi promocjami na ogumienia z naszego asortymentu. Przekonaj się, że w zakresie sprzedaży opon przemysłowych nie mamy sobie równych na rynku zarówno pod względem technicznym, jak i cenowym.

Usługi wulkanizacyjne na najwyższym poziomie

Kompleksowe usługi wulkanizacyjne 


linc
cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga
https://www.traditionrolex.com/42