Opony TORUS :: Nasze wartości i misja

Naszą największą wartością są ludzie.


To właśnie naszym klientom oraz pracownikom zawdzięczamy obecny kształt firmy i fakt, że z każdym dniem możemy się rozwijać. W związku z tym, naszym nadrzędnym celem jest sprostanie aktualnym wymaganiom klientów i realizacja wszystkich zamówień w myśl zasady Win-Win, zgodnie z którą stawiamy na obustronną satysfakcję z zawieranych transakcji. 


W osiągnięciu powyższego celu pomaga nam kolejna wartość - ciągły rozwój. Wciąż doskonalimy jakość i poziom świadczonych usług, a także podnosimy kwalifikacje pracowników. Staramy się nieustannie usprawniać metody zarządzania przedsiębiorstwem, aby marka Torus była na rynku synonimem jakości i profesjonalizmu. W 2006 roku pracę firmy podporządkowaliśmy procedurom certyfikatu ISO 9001:2008, tym samym dając Państwu gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.


Zgodnie z przewodnim hasłem firmy:
"Nam można zaufać."


Misją firmy TORUS jest dostarczanie swoim odbiorcom ogumienia najlepiej spełniającego potrzeby użytkownika i wychodzenie naprzeciw nawet najbardziej wymagającym Klientom. Dlatego też chcielibyśmy, żeby wszystkie problemy związane z tą branżą powierzyli Państwo właśnie naszej firmie.

linc
cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga