https://www.traditionrolex.com/42
OPONY Torus - opony przemyslowe, do wózków widłowych, przemysłowych i wielkogabarytowych - Kraków Torus

opony torus opony opony OTR opony opony opony opony opony opony opony opony

baner
depozyt

Hurtownia opon w Krakowie

Na początku działalności hurtowni opon specjalizowaliśmy się w dostarczaniu ogumienia do aut ciężarowych oraz maszyn używanych. Wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy naszą ofertę o wulkanizację opon, sprzedaż opon do wózków widłowych i uruchomiliśmy mobilny serwis opon. W naszym asortymencie znajdą coś dla siebie zarówno posiadacze ładowarek oraz dźwigów kołowych, jak i właściciele ciągników, samochodów osobowych i terenowych. Nasza hurtownia opon przeszła długą drogę od małej rodzinnej firmy, która działała na rynku lokalnym do cenionego w branży przedsiębiorstwa operującego w skali ponadregionalnej. Obecnie nasze usługi świadczymy w oddziałach ulokowanych aż w trzech województwach – małopolskim, dolnośląskim oraz świętokrzyskim. Oprócz głównej siedziby w Krakowie mogą Państwo odwiedzić nasze punkty w Strzegomiu oraz Kielcach.

Mobilny serwis opon

Świadczymy także usługi z zakresu mobilnego serwisu opon. Mamy specjalne przygotowany pojazd, dzięki któremu możemy serwisować opony u Klienta pod domem czy w miejscu awarii. Specjalizujemy się w naprawie i serwisie opon, sprzedaży opon oraz w produkcji opon do wózków widłowych. Nasz mobilny warsztat jest wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. Działamy przez całą dobę 7 dni w tygodniu w Krakowie i okolicach. Zapewniamy, że szybka interwencja mobilnego serwisu wulkanizacji to gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług:

• dojazd do Klienta 24 h na dobę
• wymiana opon
• sprzedaż nowych i używanych opon
• pompowanie kół azotem
• przechowywanie opon
• wulkanizacja opon

Nowocześnie wyposażone zaplecze techniczne i sprzętowe pozwala nam szybko i sprawnie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do naszego sklepu z oponami nowymi i używanymi. Wulkanizacja to nasza specjalność!

Opony TORUS :: Nowości i aktualności branżowe:

Lato 2021 z Michelin - promocja Kup 4 opony MICHELIN wraz z montażem, zarejestruj się i zyskaj nagrodę! 15.03 - 15.06.2021 (lub do wyczerpania puli nagród)
Montaż opon 35/65-33 w ładowarce CAT 998H Pracujemy nieprzerwanie od prawie 30 lat, poniżej zdjęcia z montażu opon o rozmiarze 35/65-33.

linc
cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga
https://www.traditionrolex.com/42