https://www.traditionrolex.com/42
OPONY Torus - opony przemyslowe, do wózków widłowych, przemysłowych i wielkogabarytowych - Kraków Torus

Opony TORUS :: Serwis opon do samochodów osobowych, dostawczych, 4x4

Serwis opon samochodowych

 

Wysoki profesjonalizm reprezentowany przez nasze przedsiębiorstwo sprawia, że jesteśmy w stanie nie tylko dostarczyć klientom ogumienia w pełni przystosowane do ich pojazdów, ale również zapewnić kompleksowe usługi w zakresie napraw opon dowolnego typu. Prowadzimy mobilne serwisy opon przemysłowych przystosowane do działania w terenie. Nie oznacza to, że zapomnieliśmy również o posiadaczach innych pojazdów. Z myślą o nich otworzyliśmy stacjonarny serwis opon samochodowych przystosowany do kompleksowej i fachowej obsługi zarówno klientów indywidualnych, jak i flotowych.

Oferujemy:

  • profesjonalny dobór i montaż opon oraz felg wszelkiego typu
  • przechowalnię opon

Dzięki uczestnictwu naszych pracowników w wielu szkoleniach przeprowadzanych przez czołowych producentów ogumienia takich jak Michelin, Bridgestone, czy Goodyear możesz być pewny, że jesteś obsługiwany przez naprawdę doświadczonych serwisantów.

Do dyspozycji klientów, oczekujących na wykonanie usług oddaliśmy przytulną poczekalnię, w której można napić się kawy, skorzystać z Internetu (Wi-Fi) lub przeczytać gazetę

Telefoniczna i internetowa rezerwacja wizyty w serwisie opon

Dbamy o komfort naszych klientów, zapewniając im wygody w trakcie realizacji prac, ale również dogodny system kontaktu i zamawiania usług z użyciem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Oprócz telefonicznej rezerwacji miejsc zapraszamy również do skorzystania z internetowego systemu umawiania stanowisk na wymianę ogumienia lub wykonanie innego typu usługi. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze zaledwie w kilka minut sprawdzisz na swoim telefonie, tablecie lub komputerze dostępne terminy i dokonasz rezerwacji.

Nasza oferta w zakresie napraw opon obejmuje również usługi profesjonalnego serwisu opon przemysłowych do wózków widłowych.linc
cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga
https://www.traditionrolex.com/42