https://www.traditionrolex.com/42
OPONY Torus >> GĄSIENICE GUMOWE
GĄSIENICE GUMOWE 

Gąsienice gumowe

Praktycznie na każdym placu budowy, przy remontach sieci wodno-kanalizacyjnych, układaniu chodników, a coraz częściej także i na polach uprawnych spotkać możemy maszyny wyposażone w gumowe gąsienice.

Gąsienicowe minikoparki, miniładowarki, wiertnice, ciągniki lub też podnośniki nożycowe pracują tam, gdzie funkcjonalność opon jest niewystarczająca. Od gąsienic gumowych oczekuje się głównie doskonałej trakcji, mniejszego ugniatania gruntu (w wypadku rolnictwa), oraz większej odporności na mechaniczne uszkodzenia. Dodatkowo w porównaniu do gąsienic stalowych nie powodują niszczenia chodników czy dróg betonowo-asfaltowych, dlatego ich rola podczas prac odbywających się w miastach bogatych w infrastrukturę jest nieoceniona.


Markowe gąsienice gumowe do każdej maszyny budowlanej

Gąsienice gumowe to "najmłodszy" produkt w naszej ofercie. W swojej bazie danych posiadamy ponad 5000 pozycji sprzętu, co sprawia, że możemy dobrać i dostarczyć gąsienice do niemal każdej maszyny znajdującej się na rynku.

Oferujemy pełną gamę gąsienic gumowych do maszyn budowlanych producentów takich jak: Komatsu, Takeuchi, Yanmar, Caterpillar, Kubota, JCB, Peljob, Schaeff, Bobcat, Gehl, Gehlmax, Neusson, Nissan, Kobelco, Hitachi, Case, Fermec itp.

W wypadku gąsienic niezwykle istotna jest jakość produktów, dlatego w celu jej zapewnienia nawiązaliśmy współpracę z aktualnie najbardziej liczącymi się światowymi producentami: firmami Bridgestone oraz Camso. Uzupełnienie oferty stanowi niemiecka marka R-Track, produkująca gąsienice z klasy średniej charakteryzujące się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Interesującym punktem naszej oferty skierowanym do użytkowników miniładowarek kołowych są systemy OTT (Over-The-Tyre), czyli specjalne gąsienice zakładane na koła bobcatów w celu podwyższenia trakcji w trudnych warunkach pracy.

Prace w szczególnie niesprzyjających warunkach wymagają zastosowania odpowiednich rozwiązań. Łańcuchy przemysłowe dostępne w naszym asortymencie to artykuły, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Zapewnią wysoki poziom ochrony opon oraz optymalną pracę nawet na wyjątkowo trudnym podłożu.

linc
cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga
https://www.traditionrolex.com/42