opony torus opony opony OTR opony opony opony opony opony opony opony opony

baner
depozyt

Hurtownia opon w Krakowie

Na początku działalności hurtowni opon specjalizowaliśmy się w dostarczaniu ogumienia do aut ciężarowych oraz maszyn używanych. Wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy naszą ofertę o wulkanizację opon, sprzedaż opon do wózków widłowych i uruchomiliśmy mobilny serwis opon. W naszym asortymencie znajdą coś dla siebie zarówno posiadacze ładowarek oraz dźwigów kołowych, jak i właściciele ciągników, samochodów osobowych i terenowych. Nasza hurtownia opon przeszła długą drogę od małej rodzinnej firmy, która działała na rynku lokalnym do cenionego w branży przedsiębiorstwa operującego w skali ponadregionalnej. Obecnie nasze usługi świadczymy w oddziałach ulokowanych aż w trzech województwach – małopolskim, dolnośląskim oraz świętokrzyskim. Oprócz głównej siedziby w Krakowie mogą Państwo odwiedzić nasze punkty w Strzegomiu oraz Kielcach.

Mobilny serwis opon

Świadczymy także usługi z zakresu mobilnego serwisu opon. Mamy specjalne przygotowany pojazd, dzięki któremu możemy serwisować opony u Klienta pod domem czy w miejscu awarii. Specjalizujemy się w naprawie i serwisie opon, sprzedaży opon oraz w produkcji opon do wózków widłowych. Nasz mobilny warsztat jest wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. Działamy przez całą dobę 7 dni w tygodniu w Krakowie i okolicach. Zapewniamy, że szybka interwencja mobilnego serwisu wulkanizacji to gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług:

• dojazd do Klienta 24 h na dobę
• wymiana opon
• sprzedaż nowych i używanych opon
• pompowanie kół azotem
• przechowywanie opon
• wulkanizacja opon

Nowocześnie wyposażone zaplecze techniczne i sprzętowe pozwala nam szybko i sprawnie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do naszego sklepu z oponami nowymi i używanymi. Wulkanizacja to nasza specjalność!

Opony TORUS :: Nowości i aktualności branżowe:

Ogumienie do maszyn leśnych. Wraz z rozwojem nowych technologii w produkcji maszyn leśnych rosną również wymagania w stosunku do ogumienia. Sprzęt i narzędzia do pracy w lesie są coraz droższe, ale i coraz wydajniejsze i mniej awaryjne (przynajmniej w teorii). Producenci opon do maszyn leśnych stoją przed niełatwym zadaniem stworzenia opon, które zapewnią maksymalną bezawaryjność, dobrą trakcją i (...)
Dobór i utrzymywanie odpowiedniego ciśnienia w oponach wielkogabarytowych. Jest to problematyka, którą powinien opanować każdy doradca klienta czy też przedstawiciel handlowy zajmujący się ogumieniem przemysłowym. Kwestia tylko z pozoru jest łatwa – w każdym katalogu technicznym producenta podane są wartości ciśnień i obciążeń, czasem możemy spotkać również tabele prędkości. Jak należy czytać te liczby to już zupełnie odrębna kwestia. Na co (...)

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga