https://www.traditionrolex.com/42
OPONY Torus >> OPONY WIELKOGABARYTOWE
OPONY WIELKOGABARYTOWE 
Opony OTR - wielkogabarytowe 

Niezwykle zróżnicowany rynek opon przemysłowych każdego dnia stawia przed nami nowe wyzwania. Rosnące wymagania klientów w stosunku do opon wielkogabarytowych oraz coraz większa konkurencja zmieniają zasady gry, którym tylko najbardziej doświadczeni dealerzy są w stanie sprostać.
Opony przemysłowe są naszą specjalnością od początku działalności firmy. Aktualnie jesteśmy jednym z największych dystrybutorów opon wielkogabarytowych OTR w Polsce. Oferujemy opony zarówno producentów krajowych, jak i wszystkich liczących się na rynku firm zagranicznych. Uzupełnieniem oferty jest własny import ogumienia wielkogabarytowego z krajów Dalekiego Wschodu oraz Białorusi.Setki godzin spędzone na rozmowach z użytkownikami opon z branż:
  • cementowej
  • górniczej
  • budowlanej
  • hutniczej oraz
  • drogowej

zaowocowały dogłębnym poznaniem potrzeb użytkowników opon przemysłowych i specyfiki zróżnicowanych miejsc pracy sprzętu.


Posiadasz ładowarkę, wozidło, równiarkę, zgarniarkę albo dźwig kołowy? Sprzęt pracuje głównie w terenie błotnistym, usianym twardymi kamieniami, na gruncie piaszczystym czy może betonowym placu? Każda z tych informacji jest dla nas kluczowa w momencie przygotowywania oferty uwzględniającej indywidualny charakter Twojej działalności.Serwis oraz naprawy opon

Fachowe doradztwo i sprzedaż to jednak nie wszystko. Aby dokładnie odpowiedzieć na potrzeby rynku, posiadamy mobilny serwis opon przemysłowych wielkogabarytowych oraz opon do wózków widłowych, dzięki którym zakupione u nas ogumienia jesteśmy w stanie zamontować oraz w pełni serwisować bezpośrednio u klienta. Czy jest to kopalnia, żwirownia, piaskownia, betoniarnia? Żadne z tych miejsc nie jest nam obce.

Pod pojęciem serwisowania kryją się wszelkiego rodzaju profesjonalne naprawy opon, które uległy uszkodzeniu, wykonywane przez wykwalifikowanych wulkanizatorów w technologii Tip-Top Stahlgruber a także usługi wypełniania ogumienia elastomerem oraz dociążanie solanką. Zajmujemy się również montażem i demontażem opon w naszych serwisach stacjonarnych.

linc
cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga
https://www.traditionrolex.com/42