Opony TORUS :: Biuro Główne Kraków


Biuro Główne Kraków
ul. Powstańców 127,
31-670 Kraków
tel. 12 411 60 43

Kontakt:
bok@torus.com.pl

biuro@torus.com.pl


Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8:00-16:00

Sobota: 8:00-14:00

Niedziela: Zamknięte



Biuro Obsługi Klienta - serwis opon

Biuro Obsługi Klienta
tel.:/fax. 12 411 60 43
tel.: 12 413 36 83
Serwis opon
tel.: 12 411 03 19



Edgar Krawczyk
Kierownik Serwisu






+48 696 444 069
ekrawczyk@torus.com.pl




Ewa Szuba
Biuro Obsługi Klienta






+48 726 444 295
eszuba@torus.com.pl
Konrad Szuba
Biuro Obsługi Klienta






+48 531 503 600
kszuba@torus.com.pl

Dział Handlowy - opony wielkogabarytowe

tel.:/fax. 12 410 82 80
tel. 12 413 96 32
biuro@torus.com.pl





Piotr Jeleń
Dyrektor Handlowy
Specjalista ds. Jakości
Współwłaściciel




+48 696 444 062
pjelen@torus.com.pl




Łukasz Czuma
Przedstawiciel
Techniczno-Handlowy





+48 726 444 335
lczuma@torus.com.pl
Michał Gnatek
Przedstawiciel
Techniczno-Handlowy





+48 696 444 051
mgnatek@torus.com.pl

Księgowość

tel.:/fax. 12 413 89 72
fk@torus.com.pl




Iwona Walasek
Główna Księgowa







+48 696 444 065
Marzena Łabuś
Księgowa







+48 726 444 074
mlabus@torus.com.pl

Zarząd

Wojciech Nowakowski
Współwłaściciel







+48 696 444 044


 

linc
cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga