Opony TORUS :: Kolejny udany audyt ISO 9001

W naszej firmie miał miejsce audyt ISO 9001. Możemy z dumą potwierdzić, że kontrolowane obszary zostały uznane za efektywne. Podczas bieżącej wizyty nie stwierdzono ani jednej nowej niezgodności. TORUS raz jeszcze udowodnił, że jakość jest na pierwszym miejscu!

Każda organizacja dąży do optymalizacji mechanizmów swojej działalności. Może to oznaczać zwiększenie udziału w rynku, zmniejszenie kosztów, wdrożenie efektywniejszego zarządzania czynnikami ryzyka czy podniesienie poziomu zadowolenia klienta. System zarządzania jakością stanowi strukturę umożliwiającą monitorowanie i zwiększanie efektywności działań w każdym obszarze.

ISO 9001 to bez wątpienia ciesząca się największym uznaniem na świecie norma jakości, z której korzysta ponad 750 tysięcy organizacji w 161 krajach. Jej założenia odnoszą się nie tylko do systemów zarządzania jakością, lecz również do ogólnych kwestii związanych z systemami zarządzania.

Pomaga ona organizacjom w osiąganiu większego zadowolenia klienta i lepszej motywacji pracowników oraz ułatwia ciągłe udoskonalanie mechanizmów działania.

Z czym się wiąże posiadanie ISO 9001?
Jakie z tego wynikają korzyści dla naszych klientów?

Stosowanie normy ISO 9001 umożliwia menedżerom zwiększanie efektywności działań organizacji w stosunku do konkurentów, którzy nie stosują systemów zarządzania. Certyfikacja ułatwia również pomiar efektywności i zarządzanie czynnikami ryzyka. Wszystko to łączy się w jedno - ciągłe doskonalenie siebie w celu zaoferowania klientom jeszcze lepszych produktów i usług. I tak ma być!

źródło: BSI Group
zobacz wszystkie ikona

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga