Opony TORUS :: Przedłuż życie opony z produktami OKO

Uszczelniacze OKO zapobiegają wydostaniu się powietrza z opony natychmiast po uszkodzeniu. Chronią oponę przed przebiciami gwoźdźmi, śrubami czy prętami, które mogą doprowadzić do unieruchomienia pojazdu.

Opony wypełnione żelem pracują jak zwykłe opony pneumatyczne, zachowany zostaje komfort jazdy a wzrost wagi koła jest w zasadzie niezauważalny. Ze zużytej, bądź uszkodzonej opony łatwo jest wypłukać żel i nie wymagana jest do tego żadna specjalistyczna maszyna czy związki chemiczne. 

Jest to idealne rozwiązanie do maszyn przemysłowych pracujących w trudnych warunkach terenowych, zwłaszcza przy rozbiórkach i sortowaniu odpadów komunalnych, ale dobrze sprawdza się też w pracach leśnych oraz wszelkich innych działaniach, w których zdarzają się przebicia ogumienia. 

Żel uszczelniający OKO proponujemy, w przypadku, gdy opona ma być zamontowana na starej, skorodowanej obręczy, co zapobiega utracie szczelności. Żel uszczelniający eliminuje przestoje maszyn spowodowane defektem ogumienia co przekłada się na realne oszczędności.


Wielkości uszczelnień zależą od rodzaju oraz wielkości opony:

RTG - pojazdy ciężarowe, naczepy, przyczepy  -  8 mm
OffRoad – pojazdy rolnicze, budownictwo, przemysł  - 10 mm
OffRoad Minning – pojazdy wolnobieżne - 20 mm


Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów OKO >>>
zobacz wszystkie ikona

linc
cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga