Opony TORUS :: Jakość Roku - Nominacja

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że TORUS Jeleń i Nowakowski Spółka Jawna otrzymał nominację do największego w Polsce konkursu promującego jakość - JAKOŚĆ ROKU. Konkurs ten jest organizowany od 8 lat i jego celem jest promowanie jakości i wysokich standardów w działalności gospodarczej.

Każda organizacja dąży do optymalizacji mechanizmów swojej działalności. Może to oznaczać zwiększenie udziału w rynku, zmniejszenie kosztów, wdrożenie efektywniejszego zarządzania czynnikami ryzyka czy podniesienie poziomu zadowolenia klienta. System zarządzania jakością stanowi strukturę umożliwiającą monitorowanie i zwiększanie efektywności działań w każdym obszarze.

ISO 9001 to bez wątpienia ciesząca się największym uznaniem na świecie norma jakości, z której korzysta ponad 750 tysięcy organizacji w 161 krajach. Jej założenia odnoszą się nie tylko do systemów zarządzania jakością, lecz również do ogólnych kwestii związanych z systemami zarządzania.

Pomaga ona organizacjom w osiąganiu większego zadowolenia klienta i lepszej motywacji pracowników oraz ułatwia ciągłe udoskonalanie mechanizmów działania.

Z czym się wiąże posiadanie ISO 9001?
Jakie z tego wynikają korzyści dla naszych klientów?

Stosowanie normy ISO 9001 umożliwia menedżerom zwiększanie efektywności działań organizacji w stosunku do konkurentów, którzy nie stosują systemów zarządzania. Certyfikacja ułatwia również pomiar efektywności i zarządzanie czynnikami ryzyka. Wszystko to łączy się w jedno - ciągłe doskonalenie siebie w celu zaoferowania klientom jeszcze lepszych produktów i usług. I tak ma być!

źródło: BSI Group
zobacz wszystkie ikona

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga