Opony TORUS :: ŻNIWA W TORUSIE

Orka i siewy już minęły. Wielkimi krokami zbliża się czas zbierania plonów. Dobre przygotowanie do żniw to nie tylko zapał do pracy, ale i wcześniejsze dokładne skontrolowanie całego sprzętu. Nie można zapomnieć o oponach - odpowiednio dobranych i zamontowanych do maszyn rolniczych. Zadzwoń i dowiedz się jakie opony najlepiej sprawdzą się do twojej maszyny!

Profesjonalny sprzedawca opon do sprzętu rolniczego musi dysponować bardzo dużą, szczegółową wiedzą oraz bogatym doświadczeniem niezbędnym do prawidłowego doboru opony spośród ogromnej ilości różnorodnych typów oraz zakresu ich wykorzystania.


W dziedzinie opon rolniczych istnieje nadzwyczaj rozbudowany wybór obejmujący produkty dla maszyn rolniczych takich jak traktory, przyczepy, kombajny itp.

Niestety zdarzają się sytuacje, w których nierzetelni specjaliści starają się dobrać ogumienie jedynie na podstawie przekazanych przez Klienta wymiarów. Jest to zdecydowanie zbyt mało informacji do przygotowania odpowiedniej oferty. Dlatego też wybierając opony do maszyn rolniczych zawsze przeprowadzamy szczegółowy wywiad związany z rodzajem sprzętu, miejsca w którym pracuje, a także opon, które były używane dotychczas. Jedynie po otrzymaniu pełnych informacji tego typu sprzedawca może dokładnie dopasować opony do traktora, czy też innego sprzętu rolniczego.

Oferta naszego przedsiębiorstwa odzwierciedla różnorodne potrzeby rynku. Spełniamy oczekiwania odbiorców poszukujących jedynie najwyższej klasy opon do koparek, podnośników etc., ale polecamy również produkty cechujące się znakomitym stosunkiem ceny do jakości.

W naszej ofercie znajdą propozycję dla siebie również osoby, które poszukują oszczędności i decydują się na najatrakcyjniejszą cenowo propozycję

TORUS pragnie jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby, dlatego też przygotowaliśmy niezwykle rozbudowane możliwości zakupu opon do traktora, koparek i innych maszyn rolniczych. Nasz asortyment obejmuje propozycje przygotowane przez czołowych producentów z całego świata jak i z Polski, przy czym wyboru dokonać można spośród wszystkich istniejących klas jakościowych: 
  • budżet – Kormoran, Dębica, Mitas, Taurus,
  • standard – Fulda, Kleber, Solideal,
  • premium – Continental, Firestone, Michelin, Goodyear.
Doświadczenie naszej firmy oraz wieloletnia współpraca z producentami opon rolniczo-przemysłowych procentuje również w przypadku przygotowanych przez nas warunków cenowych. Udało nam się uzyskać znakomite rabaty na produkty, dzięki czemu również nasi Klienci mogą cieszyć się z doskonałych opon do koparek, traktorów i innego sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nawiązując współpracę z firmą TORUS otrzymują Państwo gwarancję w pełni profesjonalnej obsługi oraz indywidualnego podejścia do każdego zapytania. Potwierdzeniem jakości naszej działalności jest przyznany certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008.

ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ JAKIE OPONY
NAJLEPIEJ SPRAWDZĄ SIĘ DO TWOJEJ MASZYNY !

726 444 335

zobacz wszystkie ikona

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga