OPONY PRZEMYSŁOWE 
OPONY ROLNICZE 
Opony rolniczo-przemysłowe, wielozadaniowe

Ogumienie rolniczo-przemysłowe – w tej dziedzinie istnieje nadzwyczaj rozbudowany wybór obejmujący produkty dla maszyn rolniczych (opony do traktora, przyczep, kombajnu etc.) oraz sprzętu znajdującego zastosowanie w pracach budowlanych oraz przemyśle (opony do koparek, koparko-ładowarek, walców, podnośników itp.).

Profesjonalny sprzedawca opon do sprzętu rolniczo-przemysłowego musi dysponować bardzo dużą, szczegółową wiedzą oraz bogatym doświadczeniem niezbędnym do prawidłowego doboru opony do traktora, koparek, czy podnośników spośród ogromnej ilości różnorodnych typów oraz zakresu ich wykorzystania. Niestety zdarzają się sytuacje, w których nierzetelni specjaliści starają się dobrać ogumienie jedynie na podstawie przekazanych przez Klienta wymiarów. Jest to zdecydowanie zbyt mało informacji do przygotowania odpowiedniej oferty. Dlatego też wybierając opony do koparek, sprzętu ciężkiego, maszyn rolniczych zawsze przeprowadzamy szczegółowy wywiad związany z rodzajem sprzętu, miejsca w którym pracuje, a także opon, które były używane dotychczas. Jedynie po otrzymaniu pełnych informacji tego typu sprzedawca może dokładnie dopasować opony do traktora, czy też innego sprzętu rolniczego i przemysłowego.

Nawiązując współpracę z firmą Torus otrzymujesz gwarancję w pełni profesjonalnej obsługi oraz indywidualnego podejścia do zapytania. Potwierdzeniem jakości naszej działalności jest przyznany certyfikat ISO 9001:2008 (link do naszego certyfikatu).

Oferta naszego przedsiębiorstwa odzwierciedla różnorodne potrzeby rynku. Spełniamy oczekiwania odbiorców poszukujących jedynie najwyższej klasy opon do koparek, podnośników etc., ale polecamy również produkty cechujące się znakomitym stosunkiem ceny do jakości. W naszej ofercie znajdą propozycję dla siebie również osoby, które poszukują oszczędności i decydują się na najatrakcyjniejszą cenowo propozycję.Firma Torus pragnie jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby, dlatego też przygotowaliśmy niezwykle rozbudowane możliwości zakupu opon do traktora, koparek, maszyn rolniczych i przemysłowych. Nasz asortyment obejmuje propozycje przygotowane przez czołowych producentów z całego świata oraz z Polski, przy czym wyboru dokonać można spośród wszystkich istniejących klas jakościowych:
  • budżet – opony Kormoran, Dębica, Mitas, Taurus,
  • średnia – opony Fulda, Kleber, Solideal,
  • premium – opony Continental, Firestone, Michelin, Goodyear.
Doświadczenie naszej firmy oraz wieloletnia współpraca z producentami opon rolniczo-przemysłowych procentuje również w przypadku przygotowanych przez nas warunków cenowych. Udało nam się uzyskać znakomite rabaty na produkty, dzięki czemu również nasi Klienci mogą cieszyć się z doskonałych opon do koparek, traktorów i innego sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach.

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga