Opony TORUS :: Nowości i aktualności branżowe:

Zmiana godzin pracy serwisów 30.04.-05.05
Od dnia 04.04.2018(środa) serwisy w Krakowie i Strzegomiu będą czynne do godziny 18:00.
 Nowe oblicze chińskich opon Pojęcie produktów „Made in China” kojarzy nam się jednoznacznie. Tanie, słabe, wadliwe. W większości przypadków są to właściwe określenia. Coraz częściej jednak udaje się spotkać chińskie produkty, które jakością nie odbiegają od towarów zachodnich.
Wyjątkowych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku życzy firma TORUS
Promocja - Michelin rozdaje prezenty! Promocja przy zakupie opon rolniczych rozpoczyna się w czerwcu. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszymi doradcami techniczno - handlowymi pod numerem telefonu: 12 410 82 80.
Promocja - Taurus rozdaje prezenty! Promocja przy zakupie opon rolniczych rozpoczyna się w czerwcu. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszymi doradcami techniczno - handlowymi pod numerem telefonu: 12 410 82 80.
Promocja - Kleber rozdaje prezenty! Promocja przy zakupie opon rolniczych rozpoczyna się w czerwcu. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszymi doradcamim techniczno - handlowymi pod numerem telefonu: 12 410 82 80.
Przedłuż życie opony z produktami OKO Uszczelniacze OKO zapobiegają wydostaniu się powietrza z opony natychmiast po uszkodzeniu. Chronią oponę przed przebiciami gwoźdźmi, śrubami czy prętami, które mogą doprowadzić do unieruchomienia pojazdu.
Opony Triangle - poznaj bogatą ofertę! Opony przemysłowe firmy TRIANGLE cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów, ceniących sobie wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie.
Torus podczas XXIII Sympozjum Kruszywa Cement Wapno W dniach 28-29 września firma TORUS uczestniczyła w corocznym spotkaniu branży kruszyw. Honorowym gospodarzem konferencji była Kopalnia Wapienia „Czatkowice”.
1 2 3 4 5 6 7  Następna »

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga