Opony TORUS :: Nowości i aktualności branżowe:

 Nowe oblicze chińskich opon Pojęcie produktów „Made in China” kojarzy nam się jednoznacznie. Tanie, słabe, wadliwe. W większości przypadków są to właściwe określenia. Coraz częściej jednak udaje się spotkać chińskie produkty, które jakością nie odbiegają od towarów zachodnich.
Przedłuż życie opony z produktami OKO Uszczelniacze OKO zapobiegają wydostaniu się powietrza z opony natychmiast po uszkodzeniu. Chronią oponę przed przebiciami gwoźdźmi, śrubami czy prętami, które mogą doprowadzić do unieruchomienia pojazdu.
Opony Triangle - poznaj bogatą ofertę! Opony przemysłowe firmy TRIANGLE cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów, ceniących sobie wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie.
Torus podczas XXIII Sympozjum Kruszywa Cement Wapno W dniach 28-29 września firma TORUS uczestniczyła w corocznym spotkaniu branży kruszyw. Honorowym gospodarzem konferencji była Kopalnia Wapienia „Czatkowice”.
Opony do koparek kołowych w super cenie! Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty na opony dętkowe 10.00-20 16PR do koparek kołowych. W komplecie dętka i ochraniacz.
Promocja na opony dźwigowe i usługi serwisowe! Przedstawiamy specjalną ofertę cenową na nowe ogumienie do żurawi. Dodatkowo, jeśli posiadasz zużyte opony, którym chciałbyś przywrócić dawny wygląd – mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – bieżnikowanie w firmie Marangoni!
Certyfikat doskonalenia jazdy w naszych rękach! W ostatnich dniach nasz dyrektor handlowy doskonalił techniki jazdy na największym i najnowocześniejszym torze szkoleniowym w Polsce. Szkolenie dostarczyło niecodziennych emocji.
Targi Autostrada Polska 2016 za nami! XXII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA dobiegły końca. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.
Targi BAUMA 2016 zakończone! W dniach od 11 do 17 kwietnia 2016 r. mieliśmy przyjemność uczestniczenia w Międzynarodowych Targach Maszyn Budowlanych BAUMA w Monachium.
Torus na Targach Autostrada-Polska 2016 Już wkrótce - od 31 maja do 2 czerwca 2016 r. gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na XXII Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Kielcach.
1 2 3 4 5 6  Następna »

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga