Opony TORUS :: Biuro Główne Kraków



Biuro Główne Kraków
ul. Powstańców 127, 31-670 Kraków
tel. 12 411 60 43


biuro@torus.com.pl

W dniach 01.05. - 03.05.18 oraz 05.05. (sobota) serwis w Krakowie będzie nieczynny.

W dniach 30.04. oraz 04.05. serwis czynny do godziny 16:00.




Godziny pracy:
Pn. - Pt.: 8:00 - 18:00
Sob.: 8:00 - 14:00


Pokaż TORUS - Oddział Kraków na większej mapie

Biuro Obsługi Klienta - Serwis opon

Biuro Obsługi Klienta
tel./fax: 12 411 60 43
tel. 12 413 36 83
Serwis Osobowy
tel. 12 411 03 19


Edgar Krawczyk
Kierownik Serwisu Opon







+48 696 444 069
ekrawczyk@torus.com.pl
Katarzyna Karteczka
Kierownik Biura Obsługi Klienta






+48 12 413 36 83
+48 726 444 295
kkarteczka@torus.com.pl

Tomasz Kuświk
Z-ca Kierownika Serwisu Opon






+48 12 413 36 83
bok@torus.com.pl        
Arkadiusz Raźny
Pracownik Biura Obsługi Klienta





+48 12 413 36 83
bok@torus.com.pl

Dział Handlowy - opony wielkogabarytowe

tel./fax: 12 410 82 80
tel. 12 413 96 32
biuro@torus.com.pl




Piotr Jeleń
Dyrektor Handlowy
Pełnomocnik
Ds. Jakości
Współwłaściciel




+48 696 444 062
pjelen@torus.com.pl
Alicja Gołębiowska
Kierownik
Działu Handlowego









Łukasz Czuma
Doradca
Techniczno-Handlowy







+48 726 444 335
lczuma@torus.com.pl
Michał Gnatek
Doradca
Techniczno-Handlowy







+48 696 444 051
mgnatek@torus.com.pl

Paweł Galos
Doradca
Techniczno-Handlowy







+48 696 444 068
pgalos@torus.com.pl
Daniel Gorczyca
Doradca
Techniczno-Handlowy







+48 531 503 600
dgorczyca@torus.com.pl


Księgowość

tel./fax: 12 413 89 72
fk@torus.com.pl


Iwona Walasek
Główna Księgowa







+48 696 444 065
iwalasek@torus.com.pl





Marzena Łabuś
Księgowa







+48 726 444 074
mlabus@torus.com.pl




Wojciech Nowakowski
Dyrektor Zarządzający
Współwłaściciel






linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga