Opony TORUS :: Biuro Główne Kraków

Biuro Główne Kraków
ul. Powstańców 127, 31-670 Kraków
tel. 12 411 60 43
biuro@torus.com.pl




Godziny pracy:
Pn. - Pt.: 8:00 - 17:00
Sob.: 8:00 - 14:00

Pokaż TORUS - Oddział Kraków na większej mapie

Biuro Obsługi Klienta - Serwis opon

Biuro Obsługi Klienta
tel./fax: 12 411 60 43
tel. 12 413 36 83
Serwis Osobowy
tel. 12 411 03 19


Edgar Krawczyk
Kierownik Serwisu Opon







+48 696 444 069
ekrawczyk@torus.com.pl
Iwona Walasek
Kierownik Biura Obsługi Klienta






+48 696 444 065
iwalasek@torus.com.pl

Łukasz Czuma
Z-ca Kierownika Serwisu Opon






+48 12 411 03 19
bok@torus.com.pllllllllllllllll
Katarzyna Woźniak
Pracownik Biura Obsługi Klienta





+48 12 413 36 83
+48 726 444 295
kwozniak@torus.com.pl

Dział Handlowy - opony wielkogabarytowe

tel./fax: 12 410 82 80
tel. 12 413 96 32
biuro@torus.com.pl




Piotr Jeleń
Dyrektor Handlowy
Pełnomocnik Ds. Jakości
Współwłaściciel





+48 696 444 062
pjelen@torus.com.pl



Tomasz Pabian
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy






+48 696 444 051
tpabian@torus.com.pl



Rafał Rymek
Przedstawiciel Techniczno-
Handlowy






+48 531 503 600
rrymek@torus.com.pl




Księgowość

tel./fax: 12 413 89 72
fk@torus.com.pl


Halina Borusiewicz
Główna księgowa







Marzena Kasprzak
Księgowa







+48 726 444 074
mkasprzak@torus.com.pl



Zarząd

Wojciech Nowakowski
Dyrektor Zarządzający
Współwłaściciel









EN

DE

RU

PL