Opony TORUS :: Jubileusz 20-lecia firmy TORUS 20-21.06.2013 KRAKÓW

W życiu organizacji biznesowych rzadko zdarzają się okazje, które pozwalają na chwilowe zatrzymanie się w biegu i cieszenie się osiągnięciami. Może dlatego dobrze jest je nie tylko dostrzec, ale także nadać im odpowiednią rangę i oprawę. Takim momentem dla naszej firmy był niewątpliwie jubileusz 20-lecia działalności.

 Jubileusz 20-lecia firmy TORUS

20-21.06.2013 KRAKÓW


 


 W dniach 20-21.06.2013, w Krakowie gościliśmy ponad 100 osób z całej Polski. W ramach pierwszej części uroczystości nasi mili goście podziwiali Kraków, siedząc wysoko i dostojnie w konnych dorożkach, spoglądając przez okna zabytkowego tramwaju, spacerując po podziemnym muzeum naszego rynku, wczuwając się w atmosferę średniowiecznego miasta oraz kołysząc się na falach Wisły wsłuchując się w krakowskie opowieści i anegdotki p. Leszka Mazana.



            


        


Wieczorna gala przebiegała w niezwykle przyjacielskiej atmosferze. Był czas na oficjalne wystąpienie właścicieli Torusa, sentymentalną podróż w historię naszej firmy dzięki prezentacji przedstawionej przez dyrektora handlowego jak i na zabawę przy dobrej muzyce przeplatanej występami gwiazdy wieczoru.





Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że to nasze święto mogliśmy przeżywać wspólnie z naszymi Klientami i Kontrahentami, których w wielu przypadkach możemy uważać za bliskich przyjaciół.

 

Zapraszamy do oglądania wszystkich zdjęć >>TUTAJ<<.
zobacz wszystkie ikona

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga