OKO On Road 1250 ml

OKO On Road 1250 ml
Nr.produktu: U6
Stan: Produkt dostępny
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
OKO OnRoad przeznaczone jest do pojazdów osobowych oraz busów do 5 ton poruszających się z prędkością powyżej 80km/h.

Przebita opona zaskakuje za każdym razem tak samo mocno. A co jeżeli nie masz ze sobą koła zapasowego? Robi się poważny problem. Z uszczelniaczem do opon OKO masz pewność, że „złapanie kapcia” nie spowoduje przerwanie Twojej podróży. Zaoszczędzi Ci czas i niepotrzebne nerwy.

USZCZELNIACZ DO OPON OKO to zaawansowany produkt, który zapobiega przed utratą powietrza po przebiciu opony w strefie bieżnika. Jest dedykowany do opon dętkowych i bezdętkowych. Uszczelniacz do opon OKO OnRoad stale zamyka otwór bez konieczności naprawy wulkanizacyjnej. Uszczelnia otwory o średnicy do 7mm.

Eliminuje wszystkie mikrouszczelnienia, zapewniając stałe ciśnienie w oponie przez cały sezon. Jego specjalna formuła nie dopuszcza do zbytniego nagrzewania się gumy. Powyższe funkcje zdecydowanie wydłużają żywotność Twoich opon. Ponadto produkt jest w 100% zmywalny wodą dlatego każda wymiana z letnich na zimowe nie stanowi żadnego problemu.

Uszczelniacze do opon OKO zostały przetestowane i zaakceptowane przez niezależne laboratoria, instytuty oraz przez wojsko:
N.A.T.O. – NSN 8030-99-242-9020
S.E.A.T.O. – M80Z-8050-66-103-8877

ZAPEWNIA TRWAŁE USZCZELNIENIE
PRZEDŁUŻA ŻYWOTNOŚĆ OPON
ELIMINUJE KOSZTY NAPRAWY
ZAPEWNIA BEZPIECZEŃSTWO

Jedna butelka w 90% przypadków wystarcza do całego pojazdu. Znajdź rozmiar swoich opon oraz zalecaną dawkę – tabela dawkowania OKO LCV >>.  

Jeżeli posiadasz flotę pojazdów kup kanister 25 litrów oraz pompę OKO.
Parametry techniczne:
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga