OKO OnRoad Motorbike 500 ml

OKO OnRoad Motorbike 500 ml
Nr.produktu: U5
Stan: Produkt dostępny
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Zabezpiecz się przed problemem związanym z przebitą oponą! Przecież nie masz zapasu! Z naszym uszczelniaczem możesz być pewien, że ciśnienie w oponach będzie zawsze jednakowe, nawet po po przebiciu gwoździem!

USZCZELNIACZ DO OPON OKO to zaawansowany produkt, który zapobiega przed utratą powietrza po przebiciu opony w strefie bieżnika. Jest dedykowany do opon dętkowych i bezdętkowych. Uszczelniacz do opon OKO OnRoad do motocykli stale zamyka otwór bez konieczności naprawy wulkanizacyjnej. Uszczelnia otwory o średnicy do 5mm. 

Eliminuje wszystkie mikrouszczelnienia, zapewniając stałe ciśnienie w oponie przez cały sezon. Jego specjalna formuła nie dopuszcza do zbytniego nagrzewania się opony. Powyższe funkcje zdecydowanie wydłużają żywotność Twoich opon. Ponadto produkt jest w 100% zmywalny wodą.

Uszczelniacze do opon OKO zostały przetestowane i zaakceptowane przez niezależne laboratoria, instytuty oraz przez wojsko: N.A.T.O. – NSN 8030-99-242-9020 S.E.A.T.O. – M80Z-8050-66-103-8877

Nie pozwól aby przebita opona zatrzymała Twoją podróż! Nie marnuj czasu na naprawę! Zapewnij sobie spokój – wydłuż życie opony!

Znajdź rozmiar swoich opon oraz zalecaną dawkę – tabela dawkowania OKO motocykle >>.
Parametry techniczne:
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga