385/65R22.5 Sava Cargo MS 160J TL

385/65R22.5 Sava Cargo MS 160J TL
Nr.produktu: C38565225SACARGOMS
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Sava Cargo C3 Plus

Nowej generacji opona przeznaczona na oś napędową pojazdu. Wszechstronna opona do dużych samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie dalekim i regionalnym. Przystosowana do jazdy po drogach krętych, wiejskich, miejskich oraz autostradach. Zapewnia wysokie przebiegi i niskie koszty eksploatacji.

Opona o szerokim bieżniku oraz o optymalnej konstrukcji pod względem nośności i trwałości. Bieżnik bez lameli podnosi odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dobra stabilność boczna i podłużna są szczególnymi zaletami tej opony. Niski poziom hałasu i zdolność do tłumienia gwałtownych drgań znacznie podnosi komfort jazdy.
Parametry techniczne:
Model opony: Cargo MS
Rozmiar: 385/65R22.5
Indeks prędkości: J
Indeks nośności: 160
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga