235/75R17.5 Sava Cargo C3 143/141J TL

235/75R17.5 Sava Cargo C3 143/141J TL
Nr.produktu: C23575175SACARGOC3
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Sava Cargo C3

CARGO C3 lpt - opona przeznaczona do przyczep i niskopodwoziowych półprzyczep, pozwalająca na uzyskanie wysokich parametrów jezdnych.

Opona wyróżnia się nowoczesną konstrukcją i specjalnym wzorem bieżnika ze zróżnicowanymi rowkami obwodowymi. Masywny bark opony dodatkowo stabilizuje przyczepę. Zmniejszone opory toczenia przyczyniają się do mniejszego zużycia paliwa, a niski poziom hałasu wpływa korzystnie na komfort prowadzenia.
Parametry techniczne:
Model opony: Cargo C3
Rozmiar: 235/75R17.5
Indeks prędkości: J
Indeks nośności: 143/141
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga