8.25R15 Sava Cargo Plus 143/141G TT

8.25R15 Sava Cargo Plus 143/141G TT
Nr.produktu: C82515SACARGOPLUS
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Sava Cargo Plus

CARGO plus - to opona o znakomitych osiągach, przeznaczona do niskopodwoziowych półprzyczep i przyczep o dwóch i trzech osiach.

Optymalne rozmieszczenie rowków podłużnych zapewnia równomierne rozłożenie nacisku na całej szerokości kontaktu opony z podłożem, a w konsekwencji większą trwałość opony.
 
Specjalny kształt rowków bieżnika zmniejsza ryzyko, że utkwią w nim kamienie, zapobiegając w ten sposób uszkodzeniom mechanicznym. Masywna konstrukcja barku zapewnia lepszą stabilność boczną.
Parametry techniczne:
Model opony: Cargo Plus TT
Rozmiar: 8.25R15
Indeks prędkości: G
Indeks nośności: 143/141
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga