445/65R22.5 Dunlop SP282 169K TL

445/65R22.5 Dunlop SP282 169K TL
Nr.produktu: C44565225DUSP282
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Dunlop SP282

Opona do przyczep stosowanych w terenie i w budownictwie

Nowa opona do przyczep stosowanych w transporcie mieszanym posiada solidną i odporną na uszkodzenia budowę, specjalną mieszankę gum bieżnika zmniejszającą zużycie produktu, ochronę przed penertacją przez kamienie oraz głęboki bieżnik, który gwarantuje optymalne zachowanie SP 282 w transporcie mieszanym.

W produkcie zastosowano unikalną technologię TPL (Top Polyamide Layer), czyli odporną na korozję barierę poliamidową, która chroni mocne stalowe elementy zbrojenia przed uszkodzeniem gumy. Dodatkowo, poliamid zapobiega przedostaniu się wilgoci do wnętrza karkasu. Zastosowanie takiej warstwy, w połączeniu z innymi cechami SP 282, diametralnie zwiększa odporność tej opony na uszkodzenia.

Tak jak inne opony firmy Dunlop do samochodów ciężarowych i autobusów, SP 282 pozwala na ponowne rowkowanie i bieżnikowanie, aby dalej zwiększyć wydajność floty.
Parametry techniczne:
Model opony: SP282
Rozmiar: 445/65R22.5
Indeks prędkości: K
Indeks nośności: 169
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga