385/55R22.5 Dunlop SP244 160K/158L TL

385/55R22.5 Dunlop SP244 160K/158L TL
Nr.produktu: C38555225DUSP244
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Dunlop SP244

Nowa opona naczepowa do transportu drogowego


Opona naczepowa SP244 została opracowana dla różnorodnych zastosowań - krótkiego i długiego transportu regionalnego, transportu dalekobieżnego i usług dostawczych.

Kombinacja najnowszych technologii, specjalnych komponentów bieżnika i wytrzymałego karkasu skutkuje doskonałymi przebiegami, równomiernym zużywaniem bieżnika i niskim kosztem za km.

Dzięki szerokiemu bieżnikowi, większej ilości mieszanki gumowej i nowym komponentom SP244 oferuje bardzo długie przebiegi. 5-cio żebrowa rzeźba bieżnika i solidna konstrukcja gwarantują optymalną wytrzymałość barku na zużywanie i stabilność podczas skręcania.

Nowoczesny karkas i komponenty opasania w połączeniu z zoptymalizowaną geometrią opony skutkują odpornością na uszkodzenia i możliwością bieżnikowania.   
Parametry techniczne:
Model opony: SP244
Rozmiar: 385/55R22.5
Indeks prędkości: K/L
Indeks nośności: 160/158
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga