265/70R19.5 Dunlop SP252 143/141J TL

265/70R19.5 Dunlop SP252 143/141J TL
Nr.produktu: C26570195DUSP252
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Dunlop SP 252 Low Platform Trailer

Optymalny przebieg oraz zachowanie na mokrej nawierzchni

Opona SP 252 Low Platform Trailer jest przeznaczona do przyczep niskopodłogowych obsługujących transport międzynarodowy. Zapewnia ona optymalny przebieg i doskonałe zachowanie na mokrej nawierzchni dzięki głębokiemu bieżnikowi oraz dużym rowkom.

Opona SP 252 lpt posiada zoptymalizowaną geometrię żeber bieżnika dla równomiernego rozłożenia nacisku na całej powierzchni styku opony z podłożem. Lamele o odpowiedniej głębokości, głębsze na szczycie, a płytsze na barkach opony, w połączeniu z mieszanką gum najnowszej generacji gwarantują bezpieczne hamowanie na mokrych nawierzchniach oraz równomierne zużycie opony.

Nowa mieszanka gum bieżnika oraz oryginalny wzór szczytu bieżnika zmniejszają opory toczenia, a więc również zapotrzebowanie na paliwo. Wzmocniony karkas opony oraz jej stopka wpływają na zwiększenie maksymalnego obciążenia produktu, doskonałą wytrzymałość i łatwość montażu produktu.

Tak jak inne opony firmy Dunlop do samochodów ciężarowych i autobusów, SP 252 lpt pozwala na ponowne rowkowanie i bieżnikowanie, aby jeszcze zwiększyć wydajność floty.
Parametry techniczne:
Model opony: SP252
Rozmiar: 265/70R19.5
Indeks prędkości: J
Indeks nośności: 143/141
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga