385/65R22.5 Goodyear RHT II 160K/158L TL

385/65R22.5 Goodyear RHT II 160K/158L TL
Nr.produktu: C38565225GORHT2
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Goodyear Regional RHT II

Nowa naczepowa opona Goodyeara przeznaczona do transportu regionalnego opracowana w oparciu o technologię KMAX. Charakteryzuje się bardzo długimi przebiegami dzięki mieszance gumy odpornej na ścieranie. Dodatkowo opona zbudowana jest z komponentów gwarantujących odporność rowków na pękanie i wyrywanie kostek bieżnika. 

Powyższe właściwości wpływają na podwyższenie przebiegów opony RHT II o 30% w porównaniu do RHT, co udowodniły testy przeprowadzone na flotach samochodów ciężarowych we Francji i Hiszpanii w latach 2010/2011.
Parametry techniczne:
Model opony: RHT II
Rozmiar: 385/65R22.5
Indeks prędkości: K/L
Indeks nośności: 160/158
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga