295/80R22.5 Sava Avant 4 152/148M TL

295/80R22.5 Sava Avant 4 152/148M TL
Nr.produktu: C29580225SAAVANT4
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Sava Avant 4

Opona przeznaczona na oś sterującą pojazdów ciężarowych przeznaczona do transportu regionalnego i dalekobieżnego.

Konstrukcja opony Avant 4, a zwłaszcza kształt jej stopki został zoptymalizowany przy użyciu Metody Elementów Skończonych (ang. Finite Element Analisys - FEA).
 
Dzięki takiemu rozwiązaniu bieżnik zużywa się równomiernie i w mniejszym stopniu. Szerokie żebra z płytkimi rowkami gwarantują lepszą sterowność i odporność opony na nadmierne zużycie barków. Zoptymalizowana geometria klocków zapewnia zmniejszenie poślizgu na mokrych nawierzchniach.

Nowe rozwiązania poprawiły osiągi opony w każdych warunkach pogodowych i wpłynęły na redukcję poziomu hałasu. Mieszanka bieżnika została zaprojektowana w sposób maksymalizujący przebiegi, co w połączeniu ze zmniejszoną masą opony (zwiększającą ładowność pojazdów ciężarowych) gwarantuje znaczące korzyści ekonomiczne dla flot.

Zmniejszenie oporów toczenia wpłynęło także na oszczędności w postaci mniejszego zużycia paliwa.
Parametry techniczne:
Model opony: Avant 4
Rozmiar: 295/80R22.5
Indeks prędkości: M
Indeks nośności: 152/148
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga