12R22.5 Sava Avant A3 Plus 152/148L TL

12R22.5 Sava Avant A3 Plus 152/148L TL
Nr.produktu: C12225SAAVANTA3PLUS
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Sava Avant A3 Plus

Najnowsza generacja opony przeznaczonej na oś sterującą pojazdów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie dalekim i regionalnym. Zastosowanie innowacyjnej mieszanki krzemowej zdecydowanie obniża opory toczenia, co w konsekwencji obniża poziom zużycia paliwa przez pojazd. Nowoczesna konstrukcja gwarantuje jeszcze dłuższe przebiegi oraz niższe koszty eksploatacji przez cały okres użytkowania. Opona charakteryzuje się doskonałą stabilnością oraz przyczepnością na mokrej nawierzchni.

Optymalny rozkład rowków obwodowych bieżnika sprawia, że obciążenie jest równomiernie rozprowadzane, co w połączeniu ze specyficznym rozmieszczeniem elementów bieżnika i pochyleniem bloków bieżnika zapewnia niezawodną przyczepność i równomierne zużycie. Dzięki masywnemu barkowi kierowanie pojazdem jest precyzyjne, a optymalna konstrukcja opony sprawia, że może ona być również używana do jazdy z większą prędkością.

Parametry techniczne:
Model opony: Avant A3 Plus
Rozmiar: 12R22.5
Indeks prędkości: L
Indeks nośności: 152/148
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga