11R22.5 Sava Avant A3 148/145M TL

11R22.5 Sava Avant A3 148/145M TL
Nr.produktu: C11225SAAVANTA3
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Sava Avant A3

Opona przeznaczona na oś sterującą pojazdu. Wszechstronna opona do autobusów i dużych samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie dalekim i regionalnym. Przystosowana do jazdy po drogach wiejskich, miejskich oraz autostradach. Zapewnia wysokie przebiegi i niskie koszty eksploatacji.

AVANT A3 - opona AVANT A3 ze względu na trzy podłużne rowki oferuje precyzję kierowania podczas gwałtownych i częstych manewrów skręcania.

Jej szeroki, masywny bark oraz zamknięta strefa barku wpływają korzystnie na stabilność boczną pojazdu. Ukośne nachylenie bloków bieżnika wraz z optymalnym rozmieszczeniem elementów różnych wielkości zapewnia niezawodną przyczepność i równomierne zużycie opony.
Parametry techniczne:
Model opony: Avant A3
Rozmiar: 11R22.5
Indeks prędkości: M
Indeks nośności: 148/145
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga