10R22.5 Sava Avant Plus 144/142M TL

10R22.5 Sava Avant Plus 144/142M TL
Nr.produktu: C10225SAAVANTPLUS
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Sava Avant Plus

AVANT Plus - opona zaprojektowana z myślą o zastosowaniu na osiach kierujących ciężarówek i autobusów używanych do transportu regionalnego na dobrze utrzymanych drogach.

Na całym obwodzie opony rozmieszczone są bloki bieżnika różniące się kształtem i wielkością, co zapewnia dobre właściwości trakcyjne i niezawodne prowadzenie pojazdu, nawet podczas częstych i gwałtownych manewrów skręcania. Konstrukcja barku opony zapewnia świetną stabilność boczną i panowanie nad pojazdem.
Parametry techniczne:
Model opony: Avant Plus
Rozmiar: 10R22.5
Indeks prędkości: M
Indeks nośności: 144/142
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga