315/80R22.5 Dunlop SP362 156K/154L TL

315/80R22.5 Dunlop SP362 156K/154L TL
Nr.produktu: C31580225DUSP362
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Dunlop SP362

Opona zimowa, na oś sterującą

Wzór nowej opony zimowej Dunlop SP 362, przeznaczonej na oś sterującą, zapewnia doskonałe właściwości jezdne w warunkach zimowych i na mokrej nawierzchni. Zaprojektowana jako opona na oś sterującą samochodu ciężarowego, doskonale sprawdza się również na wszystkich osiach autokaru.

Zoptymalizowany szeroki i głęboki wzór bieżnika, obejmujący elastyczne bloki na szczycie opony oraz półotwarte barki z radialnym rowkowaniem na jej krawędzi, gwarantuje doskonałą trakcję w warunkach zimowych oraz pewne prowadzenie. Lamele w kształcie litery "Z" w blokach bieżnika poprawiają hamowanie na mokrej nawierzchni i przyczepność poziomą, a także spowalniają zużywanie się opony.

Nowa, dopracowana komputerowo geometria karkasu oraz wzmocniona stopka służą wzmocnieniu konstrukcji całej opony. Nowoczesne opasanie wpływa na poprawienie prowadzenia oraz stabilności. Zastosowanie najnowszej mieszanki gum gwarantuje lepsze hamowanie na mokrej nawierzchni, niski poziom hałasu oraz większą odporność bieżnika na uszkodzenia.

Powyższe cechy czynią SP 362 najlepszą oponą do samochodów ciężarowych jeżdżących w zimie. Jest to również najlepszy wybór do autokarów na oś napędową lub na wszystkie osie umożliwiając całoroczną pracę w różnych warunkach pogodowych.

Tak jak inne opony firmy Dunlop do samochodów ciężarowych i autobusów, SP 362 pozwala na ponowne rowkowanie i bieżnikowanie, aby jeszcze zwiększyć wydajność floty.
Parametry techniczne:
Model opony: SP362
Rozmiar: 315/80R22.5
Indeks prędkości: K/L
Indeks nośności: 156/154
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga