13R22.5 Dunlop SP382 156G/154K TL

13R22.5 Dunlop SP382 156G/154K TL
Nr.produktu: C13225DUSP382
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Dunlop SP382

Opona do transportu mieszanego, na oś sterującą, z technologią TPL

SP 382 - nowa opona do transportu mieszanego, na oś sterującą, została zaprojektowana z myślą o wymaganiach operatorów dzisiejszych flot o różnorodnym zastosowaniu. Dostępne są dwie wersje ? 4-żebrowa (dla rozmiarów o standardowym profilu) i 5-żebrowa (dla rozmiarów o niskim profilu).

Opona SP 382 zapewnia optymalny przebieg z racji doskonałej, odpornej na uszkodzenia konstrukcji oraz właściwego wzoru bieżnika. Świetna trakcja na mokrych i nieutwardzonych drogach oraz wysoka wytrzymałość to jej główne cechy.

W produkcie zastosowano unikalną technologię TPL (Top Polyamide Layer), czyli odporną na korozję barierę poliamidową, która chroni mocne stalowe elementy zbrojenia przed uszkodzeniem gumy. Dodatkowo, poliamid zapobiega przedostaniu się wilgoci do wnętrza karkasu. Zastosowanie takiej warstwy, w połączeniu z innymi cechami SP 382, diametralnie zwiększa odporność tej opony na uszkodzenia.

Tak jak inne opony firmy Dunlop do samochodów ciężarowych i autobusów, SP 382 pozwala na ponowne rowkowanie i bieżnikowanie, aby jeszcze zwiększyć wydajność floty.
Parametry techniczne:
Model opony: SP382
Rozmiar: 13R22.5
Indeks prędkości: G/K
Indeks nośności: 156/154
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga