215/75R17.5 Dunlop SP344 126/124M TL

215/75R17.5 Dunlop SP344 126/124M TL
Nr.produktu: C21575175DUSP344
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Dunlop SP344

Opona najnowszej generacji do transportu regionalnego, na oś sterującą.

Nową oponę SP 344 do transportu regionalnego przygotowano w celu sprostania dzisiejszym wysokim wymogom dotyczących dostaw i przewozów regionalnych. Zapewnia ona doskonałe prowadzenie i hamowanie na mokrej powierzchni, w połączeniu z dużym przebiegiem. Najnowsza generacja gum bieżnika optymalizuje zapotrzebowanie na paliwo.

Wzór bieżnika opony SP 344 zaprojektowano tak, aby produkt łączył wydajność i bezpieczeństwo. 5 żeber, lamele oraz zamknięte żebra barkowe wpływają na uzyskanie optymalnych przebiegów, doskonałych właściwości hamowania na mokrej nawierzchni oraz równomiernego zużycia opony. Dzięki zastosowaniu geometrii i materiałów najnowszej generacji, SP 344 charakteryzuje się solidnością i odpornością na uszkodzenia. Nowa mieszanka gum bieżnika oznacza niskie opory toczenia, a tym samym zmniejszone zapotrzebowanie na paliwo.

Wyjątkowe cechy opony SP 344 czynią ten produkt firmy Dunlop doskonałym wyborem dla flot działających na dzisiejszym niezwykle konkurencyjnym rynku dostaw i przewozów regionalnych, zwiększając ich efektywność i tworząc dodatkową wartość dla ich klientów.

Tak jak inne opony firmy Dunlop do samochodów ciężarowych i autobusów, SP 344 pozwala na ponowne rowkowanie i bieżnikowanie, aby jeszcze zwiększyć wydajność floty.
Parametry techniczne:
Model opony: SP344
Rozmiar: 215/75R17.5
Indeks prędkości: M
Indeks nośności: 126/124
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga