12.00R24 Sava Orjak 24 MS 160/156K TT

12.00R24 Sava Orjak 24 MS 160/156K TT
Nr.produktu: C120024SAORJAK24MS
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Sava ORJAK 24 MS

ORJAK 24 MS - specjalistyczna opona na osie napędowe pojazdów jeżdżących po drogach utwardzonych i poza nimi w trudnych warunkach drogowych i klimatycznych.

Wzmocniona konstrukcja RCS zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne i tłumi gwałtowne drgania, dzięki czemu opona jest trwalsza i wytrzymalsza. Mocne bloki bieżnika i szerokie rowki barku utrzymują optymalne właściwości trakcyjne i zapewniają skuteczne samooczyszczanie.
Parametry techniczne:
Model opony: Orjak 24 MS TT
Rozmiar: 12.00R24
Indeks prędkości: K
Indeks nośności: 160/156
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga