295/80R22.5 Sava Orjak O3 Plus 152/148M TL

295/80R22.5 Sava Orjak O3 Plus 152/148M TL
Nr.produktu: C29580225SAORJAKO3PLUS
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Sava Orjak O3 Plus

Najnowsza generacja opony przeznaczonej na oś napędową pojazdów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie dalekim i regionalnym. Zastosowanie innowacyjnej mieszanki krzemowej to niskie opory toczenia, a tym samym duże oszczędności w zużyciu paliwa. Nowej generacji konstrukcja wykonania gwarantuje jeszcze dłuższe przebiegi oraz niższe koszty eksploatacji przez cały okres użytkowania. Opona charakteryzuje się doskonałą stabilnością oraz przyczepnością na mokrej nawierzchni.

Bloki profilu z czterema podłużnymi rowkami zapewniają równomierne rozprowadzenie obciążenia po powierzchni styku opony. Rozmieszczenie i pochylenie bloków różnej wielkości ułatwia rozpraszanie wody, co zapewnia znakomitą przyczepność na mokrej nawierzchni, równomierne zużycie i niski poziom hałasu. Częściowo zamknięta konstrukcja barku wpływa korzystnie na stabilność boczną, zachowanie i komfort jazdy.

Parametry techniczne:
Model opony: Orjak O3 Plus
Rozmiar: 295/80R22.5
Indeks prędkości: M
Indeks nośności: 152/148
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga