13R22.5 Sava Orjak MS 156/150G TL

13R22.5 Sava Orjak MS 156/150G TL
Nr.produktu: 13225SAORJAKMS
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Sava Orjak MS

Opona typu mixed service przeznaczona na osie napędowe pojazdów pracujących w bardzo trudnych warunkach drogowych. Nowoczesna konstrukcja opony zapewnia doskonałą eksploatację.

ORJAK MS posiada konstrukcję RCS, która wzmacnia osnowę i pozwala na stosowanie opony w najbardziej niesprzyjających warunkach. Głębokie rowki poprzeczne barku zapewniają znakomitą przyczepność poza drogami utwardzonymi i na placach budowy. Masywne centralne podłużne żebro redukuje ryzyko uszkodzenia mechanicznego i przebić, a równocześnie poprawia stabilność i zachowanie pojazdu.
Parametry techniczne:
Model opony: Orjak MS
Rozmiar: 13R22.5
Indeks prędkości: G
Indeks nośności: 156/150
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga