13R22.5 Sava Orjak O3 156L/154K TL

13R22.5 Sava Orjak O3 156L/154K TL
Nr.produktu: C13225SAORJAKO3
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Sava Orjak O3

Nowej generacji opona przeznaczona na oś napędową pojazdu. Wszechstronna opona do dużych samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie dalekim i regionalnym. Przystosowana do jazdy po drogach krętych, wiejskich, miejskich oraz autostradach. Zapewnia wysokie przebiegi i niskie koszty eksploatacji.

ORJAK O3 oferuje znakomitą przyczepność podczas hamowania i przyspieszania.
 
Rozmieszczenie bloków różnej wielkości w połączeniu z głębokimi rowkami poprzecznymi sprawia, że jest więcej chwytających krawędzi, dzięki czemu opona oferuje optymalne właściwości trakcyjne nawet w niesprzyjających warunkach jazdy. Szeroki bark wraz z rowkami bocznymi poprawia stabilność boczną i zachowanie opony. Rozmieszczenie i pochylenie bloków różnej wielkości zmniejsza zużycie opony i hałas towarzyszący toczeniu, co daje lepszy komfort jazdy i oszczędności.
Parametry techniczne:
Model opony: Orjak O3
Rozmiar: 13R22.5
Indeks prędkości: L/K
Indeks nośności: 156/154
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga