315/70R22.5 Dunlop SP462 154K/152L TL

315/70R22.5 Dunlop SP462 154K/152L TL
Nr.produktu: C31570225DUSP462
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Dunlop SP462

Opona zimowa na oś napędową

Nowa opona zimowa SP 462, na oś napędową, została zaprojektowana tak, aby sprostać surowym warunkom zimowym. Jej konstrukcja gwarantuje doskonałą trakcję na drogach pokrytych śniegiem i oblodzonych. Opona SP 462 uzupełnia linię opon na oś sterującą SP 362.

Bieżnik opony SP 462 posiada rzeźbę najnowszej generacji, z zazębiającymi się lamelami poprawiającymi trakcję i przyczepność na drogach pokrytych śniegiem i lodem, a także wpływającymi korzystnie na stabilność poziomą oraz prowadzenie pojazdu. Efekt ten jest dodatkowo wzmacniany przez otwarte barki opony.

Doskonale dopracowane bloki bieżnika nowej opony oraz zastosowanie mieszanki gum bieżnika o wysokiej odporności na przecięcie zwiększyły jej przebieg oraz wpłynęły na równomierne zużycie produktu. Specyficzna geometria rowków zapobiega blokowaniu kamieni. Co więcej, użycie wyjątkowych materiałów do produkcji bieżnika i karkasu opony oraz dopracowana geometria tego ostatniego elementu, uczyniły SP 462 wyjątkowo wytrzymałym produktem.

Powyższe cechy czynią SP 462 najlepszą oponą do samochodów ciężarowych działających w zimie, poprawiając bezpieczeństwo pracy poprzez lepsze właściwości trakcyjne i hamowanie.

Tak jak inne opony firmy Dunlop do samochodów ciężarowych i autobusów, SP 462 pozwala na ponowne rowkowanie i bieżnikowanie, aby dalej zwiększyć wydajność floty.
Parametry techniczne:
Model opony: SP462
Rozmiar: 315/70R22.5
Indeks prędkości: K/L
Indeks nośności: 154/152
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga