265/70R17.5 Dunlop SP444 140/138M TL

265/70R17.5 Dunlop SP444 140/138M TL
Nr.produktu: C26570175DUSP444
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Dunlop SP444

Nowa opona do transportu regionalnego, przeznaczona na oś napędową.

Nowa opona do transportu regionalnego, przeznaczona na oś napędową, SP 444 gotowa jest stawić czoło wyzwaniom współczesnych przewozów regionalnych. Gwarantuje ona doskonałą trakcję i hamowanie na mokrej nawierzchni w połączeniu z dużym przebiegiem. Nowoczesna mieszanka gum bieżnika optymalizuje zapotrzebowanie na paliwo.
Powiększ zdjęcie

Wzór bieżnika opony SP 444 pozwala połączyć wydajność pracy oraz bezpieczeństwo. 5 żeber, w tym 3 rzędy bloków bieżnika na szczycie oraz 2 mocne żebra barkowe, zapewnia doskonałą trakcję (oznaczenie M+S) oraz duży przebieg, a także równomierne zużycie opony. Zastosowanie najnowszej technologii przy wyborze materiałów oraz tworzeniu geometrii karkasu sprawiło, że SP 444 to wytrzymały i odporny na uszkodzenia produkt, w którym zminimalizowano zbieranie i blokowanie kamieni. Nowa mieszanka gum bieżnika łączy optymalny przebieg, doskonałe właściwości trakcyjne i równomierne zużycie. Dodatkowo, zmniejszono opory toczenia, co przekłada się na ograniczenie zużycia paliwa.

Dzięki wszystkim tym cechom SP 444 wyraźnie zwiększa wydajność floty na dzisiejszym wymagającym rynku przewozów regionalnych i dostaw.

Tak jak inne opony firmy Dunlop do samochodów ciężarowych i autobusów, SP 444 pozwala na ponowne rowkowanie i bieżnikowanie, aby jeszcze zwiększyć wydajność floty.
Parametry techniczne:
Model opony: SP444
Rozmiar: 265/70R17.5
Indeks prędkości: M
Indeks nośności: 140/138
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga