11R22.5 Goodyear RHD II 148/145L TL

11R22.5 Goodyear RHD II 148/145L TL
Nr.produktu: C11225GORHD2
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Goodyear Regional RHD II

Goodyear Regional RHD II 22.5 to opona Goodyeara do transportu regionalnego nowej generacji z systemem KMax.

Swoiste połączenie specjalnej budowy opony, geometrii bieżnika oraz cech materiałowych z myślą o maksymalizacji przebiegu nowej generacji opon Goodyeara do transportu regionalnego.

KMax zapewnia długie przebiegi podczas wykonywania rozmaitych zadań transportu regionalnego, bez szkody dla innych cech opony. Nowej generacji opony do transportu regionalnego na oś napędową Goodyeara zostały skonstruowane i zoptymalizowane pod kątem jak najlepszego wykorzystania floty na współczesnym wymagającym rynku transportu regionalnego.

Połączenie specjalnie opracowanego wzoru bieżnika z nowatorską mieszanką gumową bieżnika o wysokiej zawartości krzemionki dało w efekcie długie przebiegi, optymalną przyczepność na mokrych nawierzchniach, równomierne zużycie oraz niskie opory toczenia.

Ponadto zoptymalizowana geometria bieżnika oraz zastosowanie nowoczesnych materiałów osnowy i wzmacniających oponę (super rozciągliwe kordy druciane) zapewnia oponie RHD II wyższą trwałość i odporność na uszkodzenia. Nowa generacja opon do transportu regionalnego Goodyeara może służyć w całej gamie zastosowań, ponieważ współczesne floty muszą być na tyle elastyczne, aby można było realizować zarówno usługi transportu regionalnego, jak i mieszane z transportem długodystansowym.

Cechy
  • Szeroki, 5-żebrowy bieżnik kierunkowy
  • Specjalne stożkowe rowki kierunkowe
  • Nowoczesna mieszanka gumowa bieżnika, o wysokiej zawartości krzemionki, specjalne wiązania międzycząsteczkowe zwiększające sztywność
  • Zoptymalizowana rzeźba bieżnika oraz nowoczesne materiały osnowy i kołnierza
Korzyści
  • Długi przebieg, łatwe prowadzenie pojazdu i równomierne zużycie we wszystkich zastosowaniach w transporcie regionalnym
  • Krótsza droga hamowania na mokrych nawierzchniach oraz dłuższy przebieg, doskonała przyczepność na mokrych nawierzchniach i w warunkach zimowych
  • Długi przebieg połączony z małym oporem toczenia oraz optymalna charakterystyka hamowania na mokrych nawierzchniach
  • Mocna, odporna na uszkodzenia budowa daje większą trwałość i możliwość bieżnikowania
Parametry techniczne:
Model opony: RHD II
Rozmiar: 11R22.5
Indeks prędkości: L
Indeks nośności: 148/145
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga