18 x 7 x 12 1/8 Solideal Magnum

18 x 7 x 12 1/8 Solideal Magnum
Nr.produktu: W1871218OASOMAG
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Opaska amortyzująca Solideal Magnum

Opaska SOLIDEAL MAGNUM jest wyjątkową oponą typu "press-on", zaprojektowaną, by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Wykonana przy pomocy najnowszych technoligii, z naturalnego kauczuku oraz nowoczesnych komponentów przedłużających trwałość, z precyzyjnie zaprojektowanymi i wykonanymi stalowymi pierścieniami.

Dzięki innowacyjnemu projektowi bieżnika, płaskiemu profilowi i wyprofilowanym ścianom bocznym opaska MAGNUM jest jedną z najtrwalszych na rynku. Zapewnia optymalne funkcjonowanie przy pracy w najtrudniejszych warunkach.

Dostępna także w wersji niebrudzącej szarej "Non-Marking Grey".
Parametry techniczne:
Model opony: Magnum
Rozmiar: 18 x 7 x 12 1/8
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga