559/356-406 Continental MH 20 A-ROBUST STB

559/356-406 Continental MH 20 A-ROBUST STB
Nr.produktu: W559356406OACOMH20ARSTB
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Continental MH 20

Gładka opaska amortyzująca MH 20 jest ukłonem Continentala w kierunku firm, których praca wymusza transport wyjątkowo ciężkich ładunków przy zachowaniu maksymalnej stabilności.

Specjalna sztywna konstrukcja zapewnia doskonałą stabilność i możliwości nośne. Dzięki minimalizacji wibracji, MH 20 dobrze sprawdza się na nierównych i szorstkich powierzchniach. Płaski profil bieżnika to 100% kontakt opaski z podłożem, gwarantujący maksymalną trakcję.

Opaska pozwala także zminimalizować koszty eksploatacyjne dzięki niskim oporom toczenia, długiej żywotności i odpornym na uszkodzenia krawędziom bocznym.

Wersja:

A-ROBUST - dobrze amortyzowane, szerokie opaski superelastyczne charakteryzujące się niskimi oporami toczenia i niewielkim nagrzewaniem. Bardzo wydajne kosztowo. Wydłużona żywotność nawet przy maksymalnych obciążeniach

STB - opaska o stalowej podstawie i cylindrycznej bazie
Parametry techniczne:
Model opony: MH 20 A-ROBUST STB
Rozmiar: 559/356-406
Rozmiar alternatywny: 22x14x16
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga