265/160-160 Continental MH 20 Z A

265/160-160 Continental MH 20 Z A
Nr.produktu: W265160160OACOMH20ZA
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Continental MH 20

Gładka opaska amortyzująca MH 20 jest ukłonem Continentala w kierunku firm, których praca wymusza transport wyjątkowo ciężkich ładunków przy zachowaniu maksymalnej stabilności.

Specjalna sztywna konstrukcja zapewnia doskonałą stabilność i możliwości nośne. Dzięki minimalizacji wibracji, MH 20 dobrze sprawdza się na nierównych i szorstkich powierzchniach. Płaski profil bieżnika to 100% kontakt opaski z podłożem, gwarantujący maksymalną trakcję.

Opaska pozwala także zminimalizować koszty eksploatacyjne dzięki niskim oporom toczenia, długiej żywotności i odpornym na uszkodzenia krawędziom bocznym.

Wersja:


Z - opaska zbrojona z cylindryczną bazą

A - opaska na osie sterujące i hamujące pojazdów pracujących w bardzo ciężkich warunkach, od której wymaga się maksymalnej trwałości i strukturalnej wytrzymałości
Parametry techniczne:
Model opony: MH 20 Z A
Rozmiar: 265/160-160
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga