10 x 4 x 6 1/4 Solideal SM

10 x 4 x 6 1/4 Solideal SM
Nr.produktu: W104614OASOSM
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl

Opaska amortyzująca Solideal HT

Opaska Solideal HT została zaprojektowana z myślą o wymaganiach współczesnych rynków. Produkowana z zastosowaniem najnowszych technologii, z wykorzystaniem naturalnego kauczuku oraz nowoczesnych komponentów przedłużających trwałość, z precyzyjnie zaprojektowanymi i wykonanymi stalowymi pierścieniami.

Opaska Solideal HT jest najbardziej popularną oponą typu "press - on" dzięki innowacyjnemu projektowi bieżnika, unikalnemu profilowi typu HT i wyprofilowanym ścianom bocznym.

Występuje w kilku wersjach rzeźby bieżnika:

  • HT
  • SM
  • LUG
  • Niebrudzącej Szarej (Non - Marking Grey)
Parametry techniczne:
Model opony: SM
Rozmiar: 10 x 4 x 6 1/4
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga