28x9-15 Continental IC40 EXTRA DEEP 14PR TT

28x9-15 Continental IC40 EXTRA DEEP 14PR TT
Nr.produktu: W28915PNCOIC40
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Continental IC 40 EXTRA DEEP

Niska cena opony nie może się równać niższym kosztom użytkowania.

W dobie kryzysu zakup taniej wózkowej opony diagonalnej wydaje się kuszący, jednak decyzja ta niejednokrotnie skutkuje koniecznością wymiany opony na nową niedługo po jej zamontowaniu. W rezultacie płacisz więcej niż, gdybyś od samego początku postawił na lepszą jakość.

Continental IC40 ze swoim agresywnym, głębokim bieżnikiem i mocnymi ścianami bocznymi pracuje dłużej i ciężej, tam gdzie inne opony diagonalne pękają.

Większość pneumatycznych opon do wózków widłowych po napompowaniu uwypukla się w środkowej części bieżnika, co powoduje zużywanie się tych miejsc znacznie szybciej niż obszarów zewnętrznych. Specjalna konstrukcja IC40 niweluje ten efekt poprzez zachowanie płaskiego profilu bieżnika po napompowaniu do właściwego ciśnienia. Opona zużywa się dzięki temu wolniej i bardziej regularnie.

CECHY
  • Super głęboki bieżnik zapewnia dłuższą żywotność oraz maksymalną odporność na przecięcia i przebicia
  • Płaski profil bieżnika eliminuje nieregularne, przedwczesne zużycie
  • Grube, wytrzymałe ściany boczne gwarantują nieprawdopodobną ochrona przed nacięciami i uderzeniami. Zapewniają doskonałą stabilność pojazdu.
Parametry techniczne:
Model opony: IC 40 EXTRA DEEP
Rozmiar: 28x9-15
Rozmiar alternatywny: (8.15-15) (225/75-15)
Ilość PR: 14
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga