35/65R33 Magna MA07 226A2 ** L5 TL

35/65R33 Magna MA07 226A2  ** L5 TL
Nr.produktu: P356533MAMA07
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl

Całostalowa radialna opona klasy L5 w wersji niskoprofilowej z kierunkowym bieżnikiem przeznaczona dla dużych ładowarek kołowych.

Dedykowana do pracy w ekstremalnie trudnych warunkach. Sprawdzona w kamieniołomach i na placach budów. Kompromis pomiędzy trakcją i ochroną. Wzmocnione boki i czoło opony oraz mieszanka gumy typu A-ultra cut gwarantują ochronę przed przecięciami i przebiciami, dają stabilność, trakcję i komfort pracy operatora.

Głębokość bieżnika 97 mm.
Parametry techniczne:
Model opony: MA07
Rozmiar: 35/65R33
Indeks prędkości: A2
Indeks nośności: 226
Klasa wysokości bieżnika: L5
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga