18.00-25 / 13.00 Magna MA601 Super Solid Holes

18.00-25 / 13.00 Magna MA601 Super Solid Holes
Nr.produktu: P180025MAMA601H
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Magna MA601 Super Solid Holes

Opony MAGNA MA601 Super Solid to ogumienie najwyższej jakości do najcięższych przemysłowych zastosowań. Dedykowane dla pojazdów pracujących w miejscach z wysokim ryzykiem uderzenia i uszkodzenia.

Opony są stabilne, odporne na przebicia i praktycznie bezobsługowe. Cechują się ponadto wysoką nośnością wymaganą przy eksploatacji wózków widłowych, ładowarek, suwnic i innych maszyn przemysłowych.Wspaniale daje sobie radę przy eksploatacji złomowisk, na hałdach, w firmach utylizacyjnych i recyklingowych.

Opona z otworami typu „cushion”, dzięki doskonałej amortyzacji nadaję się również do prac terenowych, na nierównym podłożu.
Parametry techniczne:
Model opony: MA601 Super Solid Holes
Rozmiar: 18.00-25
Szerokość felgi: 13.00
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga