26.5R25 Yokohama RT-41 ** E4 TL

26.5R25 Yokohama RT-41 ** E4 TL
Nr.produktu: P26525YORT41E4
Stan: Produkt dostępny jedynie na zamówienie. Zapytaj o termin realizacji zamówienia (bok@torus.com.pl)
Zapytaj handlowca: bok@torus.com.pl
Yokohama RT-41

Nieprawdopodobnie mocna opona RT-41 została zaprojektowana specjalnie do ładowarek czołowych (L-4), a także wozideł przegubowych i zgarniarek (E-4).

Dzięki komponentom najwyższej jakości oraz wzmacnianym ścianom bocznym RT-41 zapewnia długą żywotność i maksymalną odporność na przecięcia.

Opona posiada także głębszy bieżnik z unikatowym systemem oczyszczania dla zapewnienia wysokiej wydajności i stabilności na wszystkich rodzajach powierzchni - od grząskiego błota po ostre kamienie.

Wysokość bieżnika: 60 mm
Parametry techniczne:
Model opony: RT-41 ** TL
Rozmiar: 26.5R25
Klasa wysokości bieżnika: E4
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.torus.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TORUS JELEŃ I NOWAKOWSKI SP.J, Powstańców 127 31-670 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kwarchol@torus.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

linc
cert cert cert cert cert
linc

oponyrol2

EN

flaga

DE

flaga

RU

flaga

PL

flaga